Právě hraje:
Bude hrát:
 
 
ČESKÝ NOVINKY V ROCKOVÝM REFERENDU
Vyberte si rockový album podle svýho vkusu. Záleží jen na vašem hlasu, jestli v sobotu večer na RockRadiu zazní CITRON, MILOŠ DODO DOLEŽAL nebo TORR.
Stačí kliknout a těšit se na sobotu. Hlasování najdete vedle článku. A když dáte o hlasování vědět i kámošům a kolegům, pak bude mít váš výběr větší šanci na úspěch!
Rockový referendum - Na vašem hlasu záleží!

O vaši přízeň bojujou následující slušný desky:

CITRON 2016 - Rebelie rebelů

Kyselá pachuť po divokém rozkolu ve skupině Citron pomalu mizí. Čerstvá sestava Radima Pařízka už připravila dvě EP, ale teprve regulérní řadové album dává na novou éru razítko a je signálem, že to tahle parta myslí vážně. Sázka na návrat Ladislava Křížka se ukázala jako jednoznačně správný tip. Ostatně o tom bylo jasno už na řadě vyprodaných koncertů, díky kterým zažil Citron nejednu čarovnou noc. Na tomto CD není k rozpakům důvod.


MILOŠ DODO DOLEŽAL 2016 – Ohněm

Po čtyřech letech od uvedení alba Gen Sumerian se známý žirovnický rocker Miloš Dodo Doležal vrátil s novým albem, které nazval podle titulního songu prostě "Ohněm". Tradičně "kýbloidní" kytary, jak je Miloš v jedné facebookové diskusi sám nazval, společně s mohutným a výrazným zvukem basy Miloše juniora tvoří syrovou a těžkou stěnu, která se na posluchače vyvalí z reproduktorů už při prvním songu. Ohněm je silná a nápaditá deska s naprosto skvěle vyvedeným zvukem. Album jede od začátku do konce jako dobře namazaný stroj a člověk na něm nenajde vatu a věci, co mají za úkol být do počtu. Skvělé texty a Dodův opravdu povedený zpěv jen završují dojem, který je celkově více než povedený.


TÖRR 2016 - Black 'N' Roll

Už je to pět let, co TÖRR vydali album "Tempus Fugit", na kterém se poprvé v historii skupiny nepodílel vyhozený Vlasta Henych. Loni vydala kapela bez něho už druhé album  "Black 'N' Roll". Právě název "Black 'N' Roll" přesně vystihuje, kam se ubraly cesty pekelníků TÖRR. Zatímco po odchodu Vlasty Henycha kapela vydala tradičně znějící album "Tempus Fugit", na novince se posouvají k rockovějšímu zvuku. Z Törru je cítit nasazení a energii, která z hudby sálá, slušně baví a zejména v případě rychlých songů dokáže velmi schopně nakopnout.

(miš/kad)

RockRadio - rock je slušná muzika!

‬#‎RockJeSlusnaMuzika‬

 
 


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Čtvrtek obarví PURPUR
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...
Zajeďte do Wembley s BON JOVI
Ve středu si pospěšte z práce, pěkně natáhnout nohy a úprkem prk....