Právě hraje:
Bude hrát:
 
 
ČERSTVÍ PADESÁTNÍCI V ROCKOVÝM REFERENDU
Vyberte si rockový album podle svýho vkusu. Záleží jen na vašem hlasu, jestli v sobotu večer na RockRadiu zazní TRI SESTRY, PLEXIS nebo WANASTOWI VJECY.
Stačí kliknout a těšit se na sobotu. Hlasování najdete vedle článku. A když dáte o hlasování vědět i kámošům a kolegům, pak bude mít váš výběr větší šanci na úspěch!
Rockový referendum - Na vašem hlasu záleží!

O vaši přízeň bojujou následující slušný desky:

TŘI SESTRY 2015 - Fernet Underground

 

Už tři křížky a něco visí na krku naší pub-rockové stálici z Bráníku. Tři sestry samozřejmě nemohly kulaté narozeniny řádně neoslavit a kromě velkolepého koncertu si nadělily i novou nahrávku "Fernet Underground". Popularita Tří Sester za třicet let vůbec neztratila na intenzitě a kapela si nadále drží pěkný zástup fanoušků ryzího českého pub-rocku. To, co skupinu z pražského Bráníka odděluje od mraků jim podobných, je hlavně schopnost frontmana Fanánka stále psát výborné lidové texty. Snadno zapamatovatelné, ne hloupé, úsměvné, lehce vulgární, byť ne prvoplánově. A to je i případ kolekce "Fernet Underground".

PLEXIS 2011 - Vohul to

 

11 let. Tak dlouhá doba utekla od vydání poslední řadové desky skupiny Plexis Už mi to kroutí nohy. Teprve v roce 2011 se na světlo světa konečně vyklubalo dlouho slibované nové album a Plexis se za něj nemusejí stydět. Někdy se opravdu vyplatí nespěchat, neunáhlovat se a nezahlcovat trh zbytečnými počiny. Tahle deska přináší ve své převažující většině až nebývale řízný, agresivní punk rock, místy dokonce lehce líznutý metalem a hardcorem. Punk rock v podání Plexis vzor 2011 je poměrně ostrý i svým sdělením. Petr Hošek je ve svých textech někdy až nelítostně „společensky nakrknutý“ a nesmlouvavý.

WANASTOWI VJECY 2016 – Alchymie

 

Wanastowi Vjecy vydavali loni po pěti letech nové album "Alchymie". V obměněné sestavě a opět plni energie se na ní vrací ke kořenům, jako hosty si přizvali Lenku Dusilovou a Čechomor. Pod názvem "Alchymie" nabízí tradiční recept pop-punkových vypalovaček i balad, ze kterých je cítit romantičnost i nespokojenost se stavem věcí veřejných..


(miš/kad)

RockRadio - rock je slušná muzika!

‬#‎RockJeSlusnaMuzika‬
 


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Čtvrtek obarví PURPUR
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...
Zajeďte do Wembley s BON JOVI
Ve středu si pospěšte z práce, pěkně natáhnout nohy a úprkem prk....