Právě hraje:
Bude hrát:
 
 
SLUŠNEJ ROCK VE VAŠEM OKOLÍ
Víte o slušným rockovým dění kolem vás? Podělte se o to s ostatními. Tady zjistíte, jak na to.

Každý týden pro vás sháníme slušný tipy na hudební akce ve vašem kraji. Přispět do našeho seznamu můžete i vy. Pošlete nám echo na koncert, mejdan, křest, hostinu, prostě událost, kde nechcete bejt sami na akce@rockovyradio.cz a my to vytroubíme do světa. A to nejenom v  našem vysílání, ale svoje pozvánky najdete i tady na našem webu.

Těšíme se.  

Pravidla pro zveřejňování akcí v rámci služby na emailové adrese akce@rockovyradio.cz
1. Zveřejňování akcí, koncertů a dalších eventů ve vysílání RockRadia není naší povinností, ale dobročinnou službou příznivcům rockové hudby a posluchačům RockRadia.
2. Pokud akce neodpovídá etickému kodexu stanice, jakýmkoli způsobem narušuje dobré mravy, je v přímém rozporu s naším přesvědčením, či se svým charakterem vymyká rockové filozofii RockRadia, s největší pravděpodobností ji nezveřejníme.
3. O tom, která akce bude zveřejněna ve vysílání RockRádia s konečnou platností rozhoduje vedení redakce RockRadií či management stanice.
 

 

(miš)


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Čtvrtek obarví PURPUR
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...
Zajeďte do Wembley s BON JOVI
Ve středu si pospěšte z práce, pěkně natáhnout nohy a úprkem prk....

 PODCAST

Znamka Punku

Nestíháte v pondělí v devět Robíkovu punkovou zabijačku? Sáhněte si pro konzervu do týhle punkový špajzky. Je libo předkrm, hlavní chod, zákusek anebo dneska stačí jen polívčička? Tak si vyberte a pořádně se nadlábněte. Brou chuť.
Legendy Rocku

Místo v první řadě vám ve středu večer zase zased soused Ahmed? Vykašlete se na něj a udělejte si živák třeba v sedm ráno na balkóně. Unikátní kousky klasickýho rocku pro vás drží Kamil Dráb zuby nehty a najdete je jedině tady. Jo a Ahmedovi to říkat nemusíte, on už to stejně ví…
Rockovej vibrátor

Cítíte se osaměle? Nezoufejte. Každou neděli od devíti večer vás svou přítomností oblaží náš skvělý, jedinečný a neopakovatelný švihák Arnošt. V jeho rukách poznáte nepoznané a jeho baladické charisma vá dostane na celý život.
Devátá s Princem

Nepozvali vás na svatbu prince Williama? Nic si z toho nedělejte. S naším Princem Milanem můžete být každý čtvrtek od devíti večer a tady v podcastu kdykoli. Perly z klenotů jeho rockový aristokracie vám budou závidět i v Buckinghamském paláci.