Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 875
 
 
ROCKOVÁNÍ V PÍSKU
Tenhle měsíc se nebudete nudit v píseckým Divadle pod čarou. A co vás tam čeká?

pátek 17.2. od 20:30 hod 
BOB DYLAN´S BIRTHDAY CONCERT - Petr Samšuk, Dick Overdevest & Band
Nenechte si ujít tento koncert k poctě Boba Dylana nedlouho poté, co oslavil 75 let a získal Nobelou cenu za literaturu. Připravili jsme večer složený výhradně z jeho písní a premiérově ho odehráli přesně v den 75. Dylanových narozenin, 24. 5.2016 ve vyprodané Malostranské besedě v Praze. Následně jsme tuto show předvedli i v Olomouci, Brně.
Poslechnete si nejprve rané Dylanovy písně v komorním podání Dicka Overdevesta, Holanďana, kytaristy s velkými zkušenostmi (nejlépe hraje a zpívá irský a americký folk). K němu se postupně připojí další hudebníci. Zazní i novější Dylanovy songy v podání Petra Samšuka, jeho dcer Evy a Jany s celou kapelou sestavenou právě pro tuto jedinečnou příležitost. Tuto část budou tvořit převážně české cover verze Dylanových písní. Bude mnoho sestav, hlasů, barev i kontrastů.. Během večera možná zažijete i překvapení ve stylu: „Tu taky složil Dylan?“ Více informací a složení kapely najdete na www.petrsamsuk.cz
předprodej 100,- na místě 130,- KK 80,-

sobota 18.2. od 21:00 hod             
ČERNÝ DESKY JSOU DOBRÝ
Hudba 60-tých až 90-tých let k tanci i poslechu.
vstupné 60,- KK zdarma

sobota 25.2. od 19:00 hod
OLD PUNK SRAZ
Tradiční setkání punkerů v důchodu.


PŘEDPRODEJ
Kulturní dům – centrum kultury, Nábřeží 1. Máje 1506, Písek
Tel. 382 734 711            pondělí – pátek    08.00 – 16.00   
Divadlo Pod čarou, Tyršova 28, Písek           
Tel.  774 598 332             pondělí – pátek     17.00 – 22.00
 
Divadlo Pod čarou
Tyršova 28, 397 01 Písek
tel. 774 598 332, E-mail: podcarou@podcarou.cz , www.podcarou.cz  
 
 

Poslouchej naše slušný kulturní tipy na Rock Rádiu, jinak nebudeš vědět, co se děje, a #ToNechces !


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Milujte něžně s ELVISEM
Nechtějte být v neděli sami. Milujte se a množte se. Společně s...
DUX povede ve čtvrtek
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...

 PODCAST

Znamka Punku

Nestíháte v pondělí v devět Robíkovu punkovou zabijačku? Sáhněte si pro konzervu do týhle punkový špajzky. Je libo předkrm, hlavní chod, zákusek anebo dneska stačí jen polívčička? Tak si vyberte a pořádně se nadlábněte. Brou chuť.
Legendy Rocku

Místo v první řadě vám ve středu večer zase zased soused Ahmed? Vykašlete se na něj a udělejte si živák třeba v sedm ráno na balkóně. Unikátní kousky klasickýho rocku pro vás drží Kamil Dráb zuby nehty a najdete je jedině tady. Jo a Ahmedovi to říkat nemusíte, on už to stejně ví…
Rockovej vibrátor

Cítíte se osaměle? Nezoufejte. Každou neděli od devíti večer vás svou přítomností oblaží náš skvělý, jedinečný a neopakovatelný švihák Arnošt. V jeho rukách poznáte nepoznané a jeho baladické charisma vá dostane na celý život.
Devátá s Princem

Nepozvali vás na svatbu prince Williama? Nic si z toho nedělejte. S naším Princem Milanem můžete být každý čtvrtek od devíti večer a tady v podcastu kdykoli. Perly z klenotů jeho rockový aristokracie vám budou závidět i v Buckinghamském paláci.