Právě hraje:
Bude hrát:
 
 
POZVÁNKY RR PRÁCHEŇ NA TENHLE TÝDEN!
I tentokrát jste nám poslali svoje tipy na akce, kde nechcete bejt sami.

Rád bych vaším prostřednictvím pozval všechny příznivce motocyklů JAWA a ČZ o tomto víkendu 2.9. -3.9. 2017 na jedenáctý ročník Zemského Sjezdu Jawistů a Čézeťáků konané na Táborské Harrachovce. Začíname v sobotu v jedenáct hodin a končíme až v neděli.

Touto cestou bych vás ráda požádala o zveřejnění upoutávky na konání motokrosových závodů, které se budou konat v sobotu 2.září v Klukách u Písku.
Tréninky: 8:00
Hl. závod: 12:00
Po skončení závodů zahraje kapela Good Company.
Akci pořádá motokrosové sdružení MS Kluky.

SDH Týnčany a Mirek Kudrna Vás zvou 2.9.2017 od 20:00 hod. na taneční zábavu skupiny FANTOM v zámeckém parku v Petrovicích u Sedlčan, při nepříznivém počasí na sále v Obecním domě.

V sobotu 2.9. se koná již druhý ročník (NA)PLECHFESTU na Kolbišti v Husinci u Prachatic. Jako první vystoupí metalové seskupení z Čestic ANKHOR, jako druhý to rozbalí českobudějovičtí SATISFUCKTION. Hlavním hostem večera jsou metalový řezníci také z Budějovic Dimebags from HELL a nakonec to na pódiu rozmydlí punk-rockový (NA)PLECH z Husince. Vstup tradiční 99.90 Kč.

 

 

 

 

 

Poslouchej naše slušný kulturní tipy na Rock Rádiu, jinak nebudeš vědět, co se děje, a #ToNechces !


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Čtvrtek obarví PURPUR
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...
Zajeďte do Wembley s BON JOVI
Ve středu si pospěšte z práce, pěkně natáhnout nohy a úprkem prk....

 PODCAST

Znamka Punku

Nestíháte v pondělí v devět Robíkovu punkovou zabijačku? Sáhněte si pro konzervu do týhle punkový špajzky. Je libo předkrm, hlavní chod, zákusek anebo dneska stačí jen polívčička? Tak si vyberte a pořádně se nadlábněte. Brou chuť.
Legendy Rocku

Místo v první řadě vám ve středu večer zase zased soused Ahmed? Vykašlete se na něj a udělejte si živák třeba v sedm ráno na balkóně. Unikátní kousky klasickýho rocku pro vás drží Kamil Dráb zuby nehty a najdete je jedině tady. Jo a Ahmedovi to říkat nemusíte, on už to stejně ví…
Rockovej vibrátor

Cítíte se osaměle? Nezoufejte. Každou neděli od devíti večer vás svou přítomností oblaží náš skvělý, jedinečný a neopakovatelný švihák Arnošt. V jeho rukách poznáte nepoznané a jeho baladické charisma vá dostane na celý život.
Devátá s Princem

Nepozvali vás na svatbu prince Williama? Nic si z toho nedělejte. S naším Princem Milanem můžete být každý čtvrtek od devíti večer a tady v podcastu kdykoli. Perly z klenotů jeho rockový aristokracie vám budou závidět i v Buckinghamském paláci.