Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 875
 
 
POZVÁNKY RR PRÁCHEŇ NA TENHLE TÝDEN!
I tentokrát jste nám poslali svoje tipy na akce, kde nechcete bejt sami.

V pátek 24.3. se v příbramském Music Clubu U Žabáka koná rocková akce Festsnahy. Domácí schoolpunková kapela NÁSTROJ SNAHY tentokrát pozvala své oblíbené skupiny: Budulínek z Rokycan, V-Pořádku z Dobříše a Zoey z Nýrska.

25.3. v sále KD ve Svojnicích na Prachaticku proběhne „Vítání jara“ s kapelama Schodiště, Pracovní sobota a Leviattan. Začátek ve 20:00 hodin. Vstupné 100,- Kč.

Poslouchej naše slušný kulturní tipy na Rock Rádiu, jinak nebudeš vědět, co se děje, a #ToNechces !


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Milujte něžně s ELVISEM
Nechtějte být v neděli sami. Milujte se a množte se. Společně s...
DUX povede ve čtvrtek
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...

 PODCAST

Znamka Punku

Nestíháte v pondělí v devět Robíkovu punkovou zabijačku? Sáhněte si pro konzervu do týhle punkový špajzky. Je libo předkrm, hlavní chod, zákusek anebo dneska stačí jen polívčička? Tak si vyberte a pořádně se nadlábněte. Brou chuť.
Legendy Rocku

Místo v první řadě vám ve středu večer zase zased soused Ahmed? Vykašlete se na něj a udělejte si živák třeba v sedm ráno na balkóně. Unikátní kousky klasickýho rocku pro vás drží Kamil Dráb zuby nehty a najdete je jedině tady. Jo a Ahmedovi to říkat nemusíte, on už to stejně ví…
Rockovej vibrátor

Cítíte se osaměle? Nezoufejte. Každou neděli od devíti večer vás svou přítomností oblaží náš skvělý, jedinečný a neopakovatelný švihák Arnošt. V jeho rukách poznáte nepoznané a jeho baladické charisma vá dostane na celý život.
Devátá s Princem

Nepozvali vás na svatbu prince Williama? Nic si z toho nedělejte. S naším Princem Milanem můžete být každý čtvrtek od devíti večer a tady v podcastu kdykoli. Perly z klenotů jeho rockový aristokracie vám budou závidět i v Buckinghamském paláci.