Právě hraje:
Bude hrát:
RUNAWAYS, GIRLSCHOOL nebo CRUCIFIELD BARBARA
37%
31%
32%
 

Počet hlasů: 571
 
 
POZVÁNKY RR PRÁCHEŇ NA TENHLE TÝDEN!
I tentokrát jste nám poslali svoje tipy na akce, kde nechcete bejt sami.

V sobotu 29.4. se v Divadle pod čarou v Písku uskuteční akce ke 40.výročí existence protivínské kapely ARAXA. Jako hosté vystoupí ex-členové kapely Araxa dále kapely Krypton a Orient. Začátek již v 19 hodin.

V sobotu 29.dubna v Music Clubu Aréna Příbram pokřtí své 6. CD příbramská ska-funk kapela Pakáš. Jako host a kmotr v jednom vystoupí další příbramská skupina Výčep. Začátek je ve 21:00.

30. 4. 2017 od 16:00 Mezné u Sedlčan - Chipo čáry 2017, vystoupí tu 7 kapel a nebude chybět ani oheň. Kapely: Lola, Another Illusion, Třetí slunce, Štěpán (Nez)Dvořák, Nekonečnej konečník a D Potejtouz. 
 

 

Poslouchej naše slušný kulturní tipy na Rock Rádiu, jinak nebudeš vědět, co se děje, a #ToNechces !


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Buďte navždy s BON JOVI
Nechtějte být v neděli sami. Milujte se a množte se. Společně s...
Posilněte se ENERGITEM
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...

 PODCAST

Znamka Punku

Nestíháte v pondělí v devět Robíkovu punkovou zabijačku? Sáhněte si pro konzervu do týhle punkový špajzky. Je libo předkrm, hlavní chod, zákusek anebo dneska stačí jen polívčička? Tak si vyberte a pořádně se nadlábněte. Brou chuť.
Legendy Rocku

Místo v první řadě vám ve středu večer zase zased soused Ahmed? Vykašlete se na něj a udělejte si živák třeba v sedm ráno na balkóně. Unikátní kousky klasickýho rocku pro vás drží Kamil Dráb zuby nehty a najdete je jedině tady. Jo a Ahmedovi to říkat nemusíte, on už to stejně ví…
Rockovej vibrátor

Cítíte se osaměle? Nezoufejte. Každou neděli od devíti večer vás svou přítomností oblaží náš skvělý, jedinečný a neopakovatelný švihák Arnošt. V jeho rukách poznáte nepoznané a jeho baladické charisma vá dostane na celý život.
Devátá s Princem

Nepozvali vás na svatbu prince Williama? Nic si z toho nedělejte. S naším Princem Milanem můžete být každý čtvrtek od devíti večer a tady v podcastu kdykoli. Perly z klenotů jeho rockový aristokracie vám budou závidět i v Buckinghamském paláci.